Skúsenosti klientov

Zuzana Jankajová

Kateřina, 40 rokov

Česká Republika

"Dva roky zažívám problémy ve vztahu s mužem, kterého miluji. Klasické psychologické směry mi radily, abych šla od toho. Dva roky hledám jiný přístup, protože něco ve mně hluboko dobře ví, že existuje řešení a že ten vztah se může uzdravit. Zuzka mě velmi citlivě a vnímavě nasměrovala na správnou cestu a já vůbec nepochybuji, že láska je opravdu léčivá energie. Jsem za setkání s ní vděčná. Mimo to je to krásná žena vzhledem i duší, která se usmívá a vyzařuje nádherné světlo."


Kateřina, 40 rokov

Janka, 47 rokov

Slovensko

"Ak sa dejú zázraky tak Zuzka mi ich dala zažiť a precítiť na počkanie..... Tak silný zážitok a najkrajší darček pod vianočný stromček.... Zuzka ďakujem zo srdca.... Za tú nesmiernu energiu, ktorá je hneď badateľná.... Neprešla hodina a už som pocítila, že sa veci menia, čistia, ukladajú na správne miesto..... A hneď pri príchode domov ma privítala moja dcéra, ktorá sa radšej schová vo svojej izbe! A s takou láskou, ktorú si dávno nepamätám, napätie v nás povolilo .... Povedala som jej pred možno mesiacom, že ak mi nebude pomáhať žiadne Vianoce u nás nebudú.... Tak ledva sa upiekli medovníčky...... Ani nie hodina od nášho rozhovoru zo Zuzkou a zrazu zvoní telefón...... Zostala nám jedna voľná krabička koláčikov nechceš???? Samozrejme, že prijímam dar.... Aj to ma Zuzka počas nášho rozhovoru učila, že máme vedieť prijať aj dary..... a poďakovať..... Aby zázrakov na túto chvíľu nebolo málo, ešte som sa nestihla spamätať z koláčikov už mi zrazu píše priateľ, že či je všetko v poriadku..... Medzi nami nebolo a Zuzka???? Aj tam prelomila ľady...... Idem si skúsiť vytiahnuť každé slovíčko, čo si mi Zuzanka povedala.... Ale to jedno jediné nezabudnem. Chcem ti povedať jedno veľké ďakujem..... Ďakujem zo srdca za najkrajší vianočný dar, čo mi bol dopriaty. Zázraky sa dejú.... Vianočné zázraky sú v nás. Ja ďakujem za každé jedno povzbudenie..... Žeby to nebolo ešte všetko??? Nie veru nie je, prišiel za mnou manžel a nie tak ako chodí ,,ubručaný medveď,, ale cítim rešpekt nie napätie.... To ťažké, čo mi nedovolilo dýchať, hýbať sa, mať zo života radosť tak je prelomené... Ja cítim, že už je veľa veci vyčistených a určite to krásne a vzácne ešte len príde. Už je ku mne na ceste tak ako sa mi znenazdania objavila na tej mojej aj Zuzka. Tak znova veľké ďakujem"


Janka, 47 rokov

Martin, 42 rokov

Slovensko

"Absolvoval som terapeutické online sedenie so Zuzkou a som jej prácou a jej prístupom som veľmi spokojný. Presne vie vďaka svojmu napojeniu čo je treba ako smerovať a na čo sa zamerať. Určite Zuzkinu pomoc odporúčam všetkým ktorí sú rozhodnutí svoje životné výzvy riešiť a vyriešiť."


"Mám pocit takého hlbšieho sebaprijatia a zmierenia sa sám so sebou a cítim sa aj fyzicky aj vnútorne lepšie, takže určite pomohlo a jasné že budem pokračovať." 

Martin, 42 rokov

Juraj, 46 rokov

Slovensko

"Pravidelná intenzívna práca a vzťah so Zuzanou ma posunul na inú úroveň môjho života, o ktorej som doteraz vôbec netušil.

Ako terapeut s osem ročnou úspešnou praxou som mal pocit, že už viem veľa avšak partnerský vzťah, ktorý so Zuzanou mám poodkrýval ďalšie skryté prevzaté a naučené podvedomé návyky od okolia, rodiny, priateľov, ktorých som do toho obdobia stretol.

Každým sedením sa odkrývajú hlbšie vrstvy podvedomia a ukazujú nám, čo všetko sa v nás skrýva.

Urgentné veci ako fyzické bolesti a ich príčiny sa vyriešili za 1-2 sedenia.

Hlbšie procesy ako sú vzťahy, komunikácia, sebaláska, sebaprijatie, uvedomenie si vlastnej hodnoty je dlhší proces.

Vo vzťahoch či už v bývalých aj v terajšom som mal problém vypočuť, prijať, pochopiť iný názor.

A Zuzana mi nedala na výber, ona mala jasno v tom, čo chce a že chce byť so mnou.

A tak sa od toho nedalo utiecť, keďže sme teraz vo vzťahu a ďaleko od všetkých známych a blízkych, lebo žijeme v karibiku.

V mojej terapeutickej praxi pri mojich klientoch - som to dokázal a vedel som vypočuť, hneď poradiť, situáciu vyriešiť, ale v súkromnom živote som to doteraz nedokázal.

A v našom partnerskom vzťahu sme mali proces, kde sme sa učili komunikovať - vypočuť a prijať, že názory v partnerskom vzťahu potrebujú byť riešené a nie od nich odchádzať.

U mňa v pozadí bolo neprijímanie sa, nepochopenie a odmietanie názoru partnerky.

Keď píšem túto referenciu po roku pravidelnej práce na sebe so Zuzanou, mám radosť keď ráno vstanem a teším sa, čo kreatívne môžem pre seba, moju partnerku a svet okolo mňa vytvoriť.

Po roku intenzívnej práce som láskavejší k sebe aj k partnerke, prirodzene a bez námahy chudnem a jem na čo mám chuť a preberám zodpovednosť za seba.

Agresivita, podráždenosť a obviňovanie môjho okolia za moje problémy a chyby v mojom živote sú preč.

Keď príde moment, kde sa necítim dobre, spýtam sa seba prečo si to priťahujem a čo s tým teraz môžem urobiť, aby sa táto situácia zmenila.

Zuzana mi pomohla nájsť príčinu, kde som bol voľakedy stratený a následne sme to vyriešili.

Neprišli sme sem na tento svet trpieť a robiť prácu, ktorá nás nebaví, sme tu, aby sme tvorili vlastný krajší svet a naše okolie sa od nás môže inšpirovať.

Ďakujem Zuzane za jej božskú trpezlivosť a chuť veci vysvetliť jednoducho a ľahko - ako a čo je ideálne v daný okamih spraviť pre posun vpred.

Môj proces k podstate - kto som - prišiel po rozhodnutí, že chcem zmenu.

Uvedomil som si, ako som bol utrápený a neprijímal som svoj život, aký je a obviňoval som všetkých navôkol.

Teraz viem, že môj život je v mojich rukách.

Mal som úspešný život, do 27-meho roku môjho života som precestoval 33 krajín sveta - od strážcu parkoviska ako študent po profesionálneho oceneného fotografa cez vlastnú firmu v Japonsku so slovenským vínom až po úspešného terapeuta.

V živote som bol už všetkým, len nie sám sebou.

Veci som robil pre uznanie môjho okolia a svojej rodiny, aby som sa cítil výnimočný a prijatý.

No bola tam neustála túžba po uznaní a pozornosti.

V roku 2017 som spal 2 týždne na ulici na lavičke, lebo som nemal správne nastavenú dohodu s klientom na veľkom projekte, kde som investoval svoj čas a peniaze a prišiel som o všetko.

Po tejto skúsenosti som zanevrel na ľudí a tam som prestal veriť, že život môže byť krásny a harmonický.

Všetko sa zmenilo po strenutí so Zuzanou vo februári 2018.

Stretli sme sa v období, keď sme na tom boli obaja finančne dole, s finančnými záväzkami a s minimálnym príjmom.

Mali sme túžbu sa mať spolu lepšie a sme odvážni a dovolili sme si veriť, že budeme mať život podľa našich predstáv.

Vďaka tomu, ako sme spolu držali a že sme mali odvahu ísť si za tým, čo naozaj chceme - dnes žijeme v karibiku od októbra 2018.

Našli sme cestu k sebe, ku krásnemu láskavému partnerskému vzťahu a k finančnej hojnosti.

Bol to proces, prišli uvedomenia, ťažké skúšky, ale my sme verili, že to bude dobré.

Keď držíme spolu nech je situácia akákoľvek - vieme ju spoločne vyriešiť.

Zuzana Vás navedie v situácii, ktorú práve riešite a budete vidieť a cítiť okamžité zmeny už po prvom sedení.

Odporúčam Zuzanu, či už sa chcete posunúť v zdraví, v biznise, v osobnom alebo partnerskom živote."

Juraj, 46 rokov

Anička, 37 rokov

Slovensko

"Dakujem vam ze mi otvarate cestu a pomahate a hlavne ze ste taka mila a venujete mi svoj cas aj mimo sedenia s vysvetlením príčin.

S vaším prístupom, som spokojna..pretože viete poradit a pomocť, ked aj mimo sedenia a to ulavi na duši.

a viete prečo...pretože po mojich skusenostiach nikto nevenuje cas mimo sedení...a to je to plus co ludom pomaha aj po tejto stranke maju vacsiu doveru.

ja si to velmi vazim

pomohlo mi to ked ste mi popísali ako to je, aj ked nemozem vsetkemu rozumiet ale predsa....dovera robi ine veci a tym verim ze sa to pohne k lepsiemu s vašou pomocou.

Ešte raz ďakujem"

Anička, 37 rokov, Zamestnankyňa v štátnej správe

Veronika, 32 rokov

Slovensko

"Ahojte, chcela by som touto cestou poukazat na Zuzku a jej pracu. Zuzku som nasla nahodne na facebooku, aj ked nahoda to asi nebola, skor moja dusa si ju nasla a chcela sa s nou skontaktovat aby mi pomohla. Moja financna situacia nebola velmi priazniva a Zuzka mi navrhla spolupracu darom a niekolko sedeni som mala zadarmo. Presli sme od zdravia mojej rodiny, mna, mojej duse, prace, vztahov a strachov ku dnesnemu dnu takym stylom, ze sa usmievam ako slniecko a konecne mi je dobre 🌞 Zuzku skutocne odporucam 💃🌹😘"


Veronika, 32 rokov, Učiteľka v škôlke

Juraj, 45 rokov

Slovensko

"Sedenia so Zuzanou su prijemne a nenutene.

Vyzaruje z nej nadhlad, pochopenie, ludskost a empatia k danej zivotnej situacii, ktoru prave potrebujete vyriesit .

Jej citlivy pristup a vedenie pocas sedenia je ako rozhovor s priatelmi.

Osobne pracujem uz 8 rokov ako terapeut, mam skusenosti s EFT metodou, Silvovou metodou, Koucingom ,Neurolingvistickym programovanim a sedenie so Zuzanou je esenciou tychto technik a este viac.

Kazdy ucitel ma svojho ucitela a Zuzana je ten moj.

Pomohla mi pri zvladani hnevu, traumatickych zazitkov z detstva, rozvodu, financnych problemov a prijatia seba sameho, mojej vynimocnosti a mojho talentu.

Uz pocas prveho sedenia citite okamzite pozitivne zmeny na sebe a neskor aj na svojom okoli, ktore citi, ze sa nieco prijemne s vami deje.

Zuzana sa sustredi priamo na pricinu situacie, ktora u vas vznikla a nasledne ju spolocne viete prirodzene zjemnit a nasledne vycistit.

Potreboval som pomoc a priviedlo ma to k Zuzane a teraz sa citim pokojny, stastny, prijimam zivot v podobe ako ku mne prichadza kazdym dnom viac a viac."

Juraj, 45 rokov, Terapeut

Mirka, 22 rokov

Slovensko

"Moja záchrana až z Karibiku!

Možno si spomínate na článok, ktorý som pred pár mesiacmi uverejnila, v ktorom som opísala stratu vo vlastnom svete!

Už som nevedela kudy kam, odháňala som od seba ľudí, ktorých som nadovšetko chcela vo svojom živote, strácala som zdravie a k tomu všetkému ma opustilo pár milovaných osôb, dokonca som prestávala veriť, že dokončím školu,nehovoriac o maléroch v práci!

Skrátka aj dýchať bolo náročné!

A v tom som uvidela inšpirujúci život, ktorý vedie táto mladá dáma a rozhodla som sa jej napísať! Ani neviem ako sme došli k prvému online rozhovoru, ale jedno viem vrátil ma späť do hry, vrátil mi môj svet. Pomaly, ale iste som prechádzala do modulu seba, tak ako ma vidíte opäť dnes! Som veľmi vďačná, za jej čas a jej rady!

Preto vám odporúčam dovoľte ľuďom, aby vám pomohli znova vstať! Nájdite svoju inšpiráciu!

Osobne veľmi odporúčam skontaktovať túto nádhernú dámu, ak potrebujete poradiť, ako žiť naplnený život."

Mirka, 22 rokov, Študentka a Začínajúca podnikateľka

Mirka, 22 rokov

Slovensko

"Kde začať? Táto úžasná osoba mi pomohla opäť sa nájsť a byť silnou. Doliečiť bôle a znova začať naplno fungovať! Stratili sa alergie aj obrovská miera negácie, ktorá u mňa okolnosťami narastala. Určite ak neviete kudy kam, oslovte ju, nájdite si čas a nájdite opäť svoj smer, svoje šťastie!"

Mirka, 22 rokov, Študentka a Začínajúca podnikateľka

Hugo 29 rokov

Haiti

"Prvýkrát v mojom živote sa stretávam s takou duchovnou osobou. Som skúsený v mystických organizáciách, ale cítim takú vibráciu. Ako vysoko hodnotený slobodomurár a rosicrucián, Zuzana mi dáva pocit, že je spojená s niečím vyšším."

Hugo, 29 rokov, Slobodný otec