Príbehy klientov
Zuzana Jankajová

Veronika, 32 rokov

Slovensko

"Ahojte, chcela by som touto cestou poukazat na Zuzku a jej pracu. Zuzku som nasla nahodne na facebooku, aj ked nahoda to asi nebola, skor moja dusa si ju nasla a chcela sa s nou skontaktovat aby mi pomohla. Moja financna situacia nebola velmi priazniva a Zuzka mi navrhla spolupracu darom a niekolko sedeni som mala zadarmo. Presli sme od zdravia mojej rodiny, mna, mojej duse, prace, vztahov a strachov ku dnesnemu dnu takym stylom, ze sa usmievam ako slniecko a konecne mi je dobre 🌞 Zuzku skutocne odporucam 💃🌹😘"


Veronika, 32 rokov, Učiteľka v škôlke

Juraj, 45 rokov

Slovensko

"Sedenia so Zuzanou su prijemne a nenutene.

Vyzaruje z nej nadhlad, pochopenie, ludskost a empatia k danej zivotnej situacii, ktoru prave potrebujete vyriesit .

Jej citlivy pristup a vedenie pocas sedenia je ako rozhovor s priatelmi.

Osobne pracujem uz 8 rokov ako terapeut, mam skusenosti s EFT metodou, Silvovou metodou, Koucingom ,Neurolingvistickym programovanim a sedenie so Zuzanou je esenciou tychto technik a este viac.

Kazdy ucitel ma svojho ucitela a Zuzana je ten moj.

Pomohla mi pri zvladani hnevu, traumatickych zazitkov z detstva, rozvodu, financnych problemov a prijatia seba sameho, mojej vynimocnosti a mojho talentu.

Uz pocas prveho sedenia citite okamzite pozitivne zmeny na sebe a neskor aj na svojom okoli, ktore citi, ze sa nieco prijemne s vami deje.

Zuzana sa sustredi priamo na pricinu situacie, ktora u vas vznikla a nasledne ju spolocne viete prirodzene zjemnit a nasledne vycistit.

Potreboval som pomoc a priviedlo ma to k Zuzane a teraz sa citim pokojny, stastny, prijimam zivot v podobe ako ku mne prichadza kazdym dnom viac a viac."

Juraj, 45 rokov, Terapeut

Mirka, 22 rokov

Slovensko

"Moja záchrana až z Karibiku!

Možno si spomínate na článok, ktorý som pred pár mesiacmi uverejnila, v ktorom som opísala stratu vo vlastnom svete!

Už som nevedela kudy kam, odháňala som od seba ľudí, ktorých som nadovšetko chcela vo svojom živote, strácala som zdravie a k tomu všetkému ma opustilo pár milovaných osôb, dokonca som prestávala veriť, že dokončím školu,nehovoriac o maléroch v práci!

Skrátka aj dýchať bolo náročné!

A v tom som uvidela inšpirujúci život, ktorý vedie táto mladá dáma a rozhodla som sa jej napísať! Ani neviem ako sme došli k prvému online rozhovoru, ale jedno viem vrátil ma späť do hry, vrátil mi môj svet. Pomaly, ale iste som prechádzala do modulu seba, tak ako ma vidíte opäť dnes! Som veľmi vďačná, za jej čas a jej rady!

Preto vám odporúčam dovoľte ľuďom, aby vám pomohli znova vstať! Nájdite svoju inšpiráciu!

Osobne veľmi odporúčam skontaktovať túto nádhernú dámu, ak potrebujete poradiť, ako žiť naplnený život."

Mirka, 22 rokov, Študentka a Začínajúca podnikateľka

Mirka, 22 rokov

Slovensko

""Kde začať? Táto úžasná osoba mi pomohla opäť sa nájsť a byť silnou. Doliečiť bôle a znova začať naplno fungovať! Stratili sa alergie aj obrovská miera negácie, ktorá u mňa okolnosťami narastala. Určite ak neviete kudy kam, oslovte ju, nájdite si čas a nájdite opäť svoj smer, svoje šťastie!"

Mirka, 22 rokov, Študentka a Začínajúca podnikateľka

Hugo 29 rokov

Haiti

"Prvýkrát v mojom živote sa stretávam s takou duchovnou osobou. Som skúsený v mystických organizáciách, ale cítim takú vibráciu. Ako vysoko hodnotený slobodomurár a rosicrucián, Zuzana mi dáva pocit, že je spojená s niečím vyšším."

Hugo, 29 rokov, Slobodný otec